Zapraszamy na wyjazd do Teatru Muzycznego w Łodzi na spektakl pt. "THE BEST OF MUZYCZNY" w dniu 28 marca 2019 r.

Cena biletu z dojazdem: 60 zł

Zapisy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Drużbicach lub pod numerem tel. 44 6323021 do 12.03.2019 r.

Uwaga ! Wyjazd o godzinie 17:00 w Rasach spod orlika. Autokar będzie zatrzymywał się na poszczególnych przystankach: Rasy – Wadlew w zależności od potrzeb.

O Spektaklu

Ten koncert to prawdziwa rewia największych przebojów z repertuaru Teatru Muzycznego w Łodzi i blisko trzy godziny znakomitej zabawy zanurzonej w niezwykłym, magicznym świecie musicalu, operetki i piosenki. Największe, najlepsze, najwspanialsze muzyczne hity, znane i lubiane, zabawne i wzruszające – wszystkie zapewnią fantastyczną i wyśmienitą rozrywkę naszym gościom.

Znakomici artyści Teatru Muzycznego, którzy podczas tego wyjątkowego koncertu przypomną najciekawsze i najpiękniejsze fragmenty operetek i musicali – i te sprzed lat, i te, które obecnie święcą tryumfy na naszej scenie. Widzom, którym zapadły głęboko w pamięć, przypomną miłe chwile, a ci, którzy ich nie znają, z pewnością poddadzą się ich urokowi.